Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
OkrúhleHľadať
 
 

Odborná prax vo Švajčiarsku Vytlačiť
 

Švajčiarsko – slovenské združenie cestovného ruchu v Banskej Bystrici, podobne ako po minulé roky, organizuje pre študentov hotelových akadémií, stredných odborných škôl zameraných na pohostinstvo a cestovný ruch, ako aj ostatných mladých záujemcov, odbornú prax v zariadeniach cestovného ruchu vo Švajčiarsku. Odborná prax sa uskutoční v termíne od 8. decembra 2019 do 7. apríla 2020. Výberové konanie pre záujemcov sa uskutoční 19.septembra 2019 vo Zvolene . Presné miesto konania záujemcom včas oznámime zaslaním pozvánky s pokynmi týkajúcimi sa výberového konania.

V tejto súvislosti si Vás dovoľujem poprosiť, pokiaľ máte v okruhu svojej rodiny alebo známych potenciálnych záujemcov o prax (minimálne požiadavky: znalosť nemeckého jazyka na hovorovej úrovni, vek minimálne 18 rokov v čase nástupu na prax a maximálne 26 rokov), aby ste im sprostredkovali uvedenú informáciu. Záujemci nemusia mať odborné vzdelanie, počas intenzívneho 14 dňového prípravného kurzu v školskom hoteli v Luzerne sa naučia všetko potrebné. V prílohe Vám zasielam podrobné informácie o praxi (Stagiaires – Programm Winter 2019), prihlášku na prax (Anmeldung für das Stagiaries – Programm Winter 2019) a prihlášku na výberové konanie na odbornú prax vo Švajčiarsku v zimnej sezóne 2019/2020.

. Ďalšie potrebné informácie sú aj na web. stránke združenia: www.swiss-slovaktourism.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať na horeuvedenej adrese.

Bližšie informácie Vám poskytne Peter Patus tel č.0905164 849, Švajčiarsko-slovenské združenie cestovného ruchu a Ing. Filo tel č.0917 637 475, Vidiek n.o. Giraltovce.


 
 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka